Kontakty

uk_flag

Skúšobné laboratórium Bratislava

Kollárovo nám. 9
811 07  Bratislava 1

Prevádzkové hodiny:
Pondelok - Piatok: 08:00 - 16:00 

Vedúca skúšobného laboratória

Ing. Andrea Vargová

Tel.:
farmácia, kozmetika -  +421 911 810 533
marketing, enviro - +421 911 810 477, +421 905 376 963
certifikácia - +421 918 677 366
E-mail: Bratislava@eurofins.sk MarketingBA@eurofins.sk SekretariatBA@eurofins.sk

Mapa: laboratórium

 

Skúšobné laboratórium Nové Zámky

Komjatická 73
940 02  Nové Zámky

Vedúca skúšobného laboratória

Ing. Viera Horáková

Tel.:
potraviny, poľnohospodárstvo - +421 35 6 429 286
životné prostredie - +421 35 6 429 286
pracovné prostredie - +421 911 810 501
E-mail: NoveZamky@eurofins.sk MarketingNZ@eurofins.sk SekretariatNZ@eurofins.sk

Mapa: laboratórium

 

Kontraktný výskum a vývoj

Kollárovo nám. 9
811 07  Bratislava 1

Vedúci laboratória

Ing. Miroslav Veverka, CSc.

E-mail: Bratislava@eurofins.sk, MiroslavVeverka@eurofins.sk

Mapa: laboratórium

 

Skúšobné laboratórium Piešťany

Mudroňova 25
921 01 Piešťany

Vedúca skúšobného laboratória

Mgr. Katarína Baracková

Tel.: +421 33 7 740 690, +421 905 335 394
Fax: +421 33 7 740 690
E-mail: Piestany@eurofins.sk

Mapa: laboratórium

 

Skúšobné laboratórium GEL Turčianske Teplice

Robotnícka 820/36
039 01 Turčianske Teplice

Vedúci skúšobného laboratória

Ing. Jaroslav Valko

Tel.: +421 43 4 901 562, +421 903 504 292
E-mail: MarketingGELTT@eurofins.sk

Mapa: laboratórium

 

Skúšobné laboratórium Ružomberok

Tatranská cesta 3
034 17  Ružomberok

Vedúca skúšobného laboratória

Ing. Zuzana Rázgová

Tel.: +421 44 4 362 112, +421 911 810 374
Fax: +421 44 4 366 561
E-mail: Ruzomberok@eurofins.sk

Mapa: laboratórium

 

Skúšobné laboratórium Trebišov

Cukrovarská 22
075 01  Trebišov

Vedúca skúšobného laboratória

Ing. Eva Poľáková

Tel.: +421 911 810 536
E-mail: Trebisov@eurofins.sk 

Mapa: laboratórium

 

Pobočka Levice

Ku bratke 1
934 05  Levice

Vedúca pobočky

MVDr. Terézia Vlasáková

Tel.:
pracovné prostredie - +421 915 715 753, +421 905 880 161
potraviny - +421 908 810 039
E-mail: Levice@eurofins.sk

Mapa: pobočka

 

Pobočka Košice

Pri Hati 1
040 01  Košice

Vedúca pobočky

MVDr. Ivana Capíková

Tel.:
pracovné prostredie - +421 911 810 501
potraviny, značenie potravín - +421 905 376 953
E-mail: Kosice@eurofins.sk

Mapa: pobočka

Updated by: ppep
Last updated: 24 November 2015